Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

Zielona Szkoła w Bieszczadach - 3 dni z adrenaliną

W DRODZE W BIESZCZADY POLECAMY:
(propozycje nieobowiązkowe, płatne indywidualnie)

 1. Szlak ropy – pierwsza na świecie kopalnia ropy naftowej w Bóbrce
 2. Szlakiem ikon – Największy w Polsce skansen z Rynkiem Galicyjskim i Muzeum Ikon w Sanoku.

NASZA PROPOZYCJA: przyjedz wcześniej i wykorzystaj czas na miejscu wybierając jedną z atrakcji fakultatywnych (patrz: na dole tej strony)

Przyjazd i zakwaterowanie – Wieczór Legend Bieszczadzkich z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek

Imprezy na wodzie - misja WATAHA

Zakwaterowanie

Nasze obiekty są malowniczo położone w górach lub w okolicach Jeziora Solińskiego.

Dysponujemy pokojami 3,4 i 5 os. Wszystkie pokoje z łazienkami, TV oraz Internetem wifi.

Na terenie ośrodków znajdują się Dymne Chaty – miejsca spotkań przy ogniskach.

Kompleks Hotel Skalny SPA Polańczyk

Kompleks SKALNY SPA Polańczyk

Hotel z basenem nad Jeziorem Solińskim w Polańczyku

APARTAMENTY SKALNICA BEREZKA/Bieszczady

Apartamenty Skalnica Berezka

Apartamenty z widokiem na góry w malowniczej miejscowości Berezka

Apart Hotel Wrota Bieszczad Lesko - Bieszczady

Apartamenty Wrota Bieszczad

Apartamenty w Lesku - doskonała lokalizacja

HIT SEZONU !

Namioty glampingowe w Bieszczadach, nad piaszczystym brzegiem Jeziora Solińskiego !

Oferujemy możliwość zakwaterowania w komfortowych namiotach z podłogą, łóżkami i tarasem. Obóz GLAMPING SOLINA jest częścią kompleksu Eko Marina w Polańczyku.

Zapewniamy dostęp do węzła sanitarnego.

Obozy glampingowe w Bieszczadach

Dzień I

BIESZCZADY CHALLENGE

Bieszczady Challenge to gra terenowa realizowana w dwóch grupach, które wyruszają szlakiem wprost do opuszczonej łemkowskiej wsi – Bereźnicy Niżnej. Każda grupa otrzyma mapę z zaznaczoną drogą oraz wskazówkami dotyczącymi ukrytych skarbów.

ORIENTEERING nauczymy się odnajdywania drogi w terenie,
MAPY– przeprowadzimy ćwiczenia z posługiwania się mapą oraz odnajdywania punktów dzięki którym dotrzemy do celu,
PRZEPRAWA przez górskie potoki – drużyny będą musiały zbudować z kamieni przeprawę by suchą stopą przejść na drugi brzeg potoku,
STARA WIEŚ – celem naszej wyprawy jest opuszczona łemkowska wioska z ruinami cerkwi oraz pełnych tajemnic, starych piwnic, poznamy bogatą historię bieszczadzkiego regionu

A WIECZOREM – traperska obiadokolacja – wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku

Dzień II

9:00 – śniadanie
10:00 – odprawa i rozpoczęcie misji


ETAP 1: MISJA:ROZPOZNANIE
Rozpoznanie to najważniejszy element działań w terenie. Podczas rozpoznania poznajemy obszar misji oraz pokonujemy przeszkody terenowe. Zaczynamy w miejscowości Bukowiec skąd leśnym szlakiem wyruszymy na szczyt Korbania. Po dotarciu do wieży widokowej skierujemy się w dolinę Tyskowej. Czas przejścia ok. 3 h.
Celem naszej wyprawy jest traperska chata – ta sama, w której schronienie znalazł również główny bohater serialu WATAHA Wiktor Rebrow. Po krótkim odpoczynku nad brzegiem górskiego potoku, w zupełnej dziczy bez prądu rozpocznie się EWAKUACJA na obiad.

15:00 – obiad w Restauracji Pod Żaglami

ETAP 2: MISJA: TAJEMNICE SOLINY
Rejs jachtami po jeziorze. W trakcie rejsu zwiedzimy największą zaporę w Polsce w Solinie, przejdziemy koroną tej monumentalnej budowli podziwiając panoramę jeziora z Bieszczadami w tle.
Podczas rejsu Skipper zdradzi nam tajniki żeglowania, nauczymy się zasad sterowania łodzią, poznamy nazwy żagli, wiatrów i olinowania.

Poznamy również historię powstania Jeziora Solińskiego oraz związanych z tym losów dawnych mieszkańców zalanych wiosek. Dowiemy się jak głębokie jest jezioro oraz poznamy wiele innych ciekawostek związanych z Bieszczadzkim Morzem.

A WIECZOREM – zakończenie dnia II z przytupem: Dyskoteka z DJ`em – FLUO PARTY

Dzień III

9:00 – śniadanie
10:00 – odprawa i rozpoczęcie misji

PROPOZYCJA 1 –SPŁYW PONTONAMI
Szum wody, wspaniałe krajobrazy, pstrągi wyskakujące ponad powierzchnię wody – tak w kilku słowach oddać można atmosferę panującą podczas wycieczki pontonami malowniczą doliną największej z bieszczadzkich rzek. Uczestnicy imprezy ubrani są w kapoki a nad jej przebiegiem czuwają instruktorzy Bieszczady Adventure Team oraz opiekunowie grupy.

UWAGA: Warunkiem realizacji spływu jest odpowiedni poziom wody.

 PROPOZYCJA 2 – TECHNIKI LINOWE

Zorganizujemy dla Was zajęcia z technik linowych, które poznamy pod czujnym okiem instruktora. Sprawność będziemy szlifować na ściance wspinaczkowej oraz podczas próby budowy wieży ze skrzynek.

ZAKOŃCZENIE ZIELONEJ SZKOŁY

CAŁKOWITY KOSZT REALIZACJI PROGRAMU – skontaktuj się z biurem w celu otrzymania indywidualnej kalkulacji

Cena za pakiet pięciodniowy zawiera: zakwaterowanie w jednym z obiektów, wyżywienie, koszt realizacji programu, koszty wstępów, opiekę przewodników oraz instruktorów.
Ceny nie obejmują kosztów transportu. Kolejność realizowania punktów programu może ulec zmianie.

atrakcje dodatkowo płatne

A PONADTO POLECAMY:

 • Wyprawa szlakiem watahy (ok. 1 h)

  SAMOCHODAMI TERENOWYMI zabierzemy Was na bieszczadzkie bezdroża. Zobaczymy miejsca dostępne tylko nielicznym śmiałkom, którzy bez obaw zapuszczają się w dziewicze, pełne dzikiego zwierza ostępy. Poznamy technikę prowadzenia samochodu terenowego

Cena: 45 zł

 • Wiatr w żagle

  Zabierzemy Was na pokład jachtu kabinowego gdzie przeżyjecie przygodę pod żaglami zdobywając odległe zatoki i wyspy Jeziora Solińskiego.

Cena: 30 zł /os.

 • Techniki linowe

  Zorganizujemy dla Was zajęcia z technik linowych, które poznamy pod czujnym okiem instruktora. Sprawność będziemy szlifować na ściance wspinaczkowej oraz podczas próby budowy wieży ze skrzynek. 

Cena: 30 zł / os.

 • Noc przetrwania

  Przygoda dla najodważniejszych – nocna wyprawa w bieszczadzką dzicz wraz ze szkoleniem survivalowym. Noc spędzimy na leśnej polanie we własnoręcznie wybudowanym szałasie lub wojskowych namiotach NS , zapewniamy opiekę instruktora.

Cena: 35 zł / os.

 • EZ RIDER – Przejażdżki pojazdem Ryś

  Proponujemy naukę i jazdę elektrycznym pojazdem typu Ryś po specjalnie przygotowanym torze. Każdy z uczestników po zapoznaniu się ze sprzętem będzie miał za zadanie pokonać trasę z przeszkodami.

  UWAGA: Uczestnicy będą jeździć pod opieką instruktorów oraz w kaskach.

Cena: 30zł / os

 • Szkolenie bieszczadnika

  Na leśnej polanie będziemy rywalizować w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, bieg w nartach, bieg w trzyosobowych spodniach, łucznictwo, mata sumo. Każdy z uczestników zabawy otrzyma pamiątkowy certyfikat potwierdzający zdobycie bieszczadzkich sprawności .Specjalnie dla Was-PRZEJAŻDŻKI SEGWAYEM!

Cena: 30 zł /os.

 • Kręgle i pizza

  Zapraszamy do naszej kręgielni gdzie rozegramy turniej kręgli degustując pizzę z pieca opalanego drewnem bukowym. Posiadamy dwa tory, na których jednocześnie mogą rozgrywać się dwie gry dla dwóch drużyn 6-cio osobowych.

  Ofertę realizujemy dla zorganizowanych zespołów 6-cio osobowych. W cenie pizza 3 szt./zespół

Cena: 40zł/os./1h

 • Paintball na leśną polanę,gdzie rozegramy paintballową bitwę według ciekawego scenariusza. Cena: 40 zł / pakiet startowy – marker, maska, odzież ochronna, 100 kulek

 • Nie święci garnki lepią
  Spróbuj wyczarować niepowtarzalne, gliniane kształty. Warsztaty garncarskie to bardzo dobre ćwiczenie wyobraźni i sprawdzian zdolności manualnych a przy okazji świetna zabawa. Gotowe garnki, misy, szkatułki lub świeczniki uczestnicy warsztatów zabierają ze sobą do domu. Warsztaty zorganizujemy na miejscu w ośrodku.

Cena: 25.00 zł/ 1 os.

  Cart