Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

Wyprawa samochodami terenowymi Szlakiem WATAHY

Dzięki naszej znajomości terenu potrafiliśmy wskazać ciekawe miejsca, które zachwyciły producentów serialu, a teraz zachwycają oglądających film w TV.

Filmowcom z HBO udało się stworzyć niepowtarzalną atmosferę i klimat serialu, w którym jedną z głównych ról grają nasze dzikie Bieszczady.


Jeżeli interesujesz się filmem i chcesz poznać miejsca gdzie były kręcone sceny WATAHY przyjedź do nas i wybierz się na wyprawę SZLAKIEM WATAHY.

Czas trwania ok. 3h

W programie

 • Wyprawa samochodami terenowymi 4×4
 • Kultowe plany filmowe z serialu Wataha
 • Opowieści instruktorów
 • Zdjęcia na punktach widokowych

Porady przewodnika

Wyprawa terenówkami w Bieszczady to oferta dla miłośników ekstremalnych przygód. Należy się do niej odpowiednio przygotować. Na trasie może bujać samochodem, nie zabraknie również błota. Warto zaopatrzyć się w środek na komary, wodę do picia oraz strój, którego nie szkoda pobrudzić ;).

 1. 1
  Co zabrać na wyprawę off road w Bieszczady
  Wyprawa samochodami terenowymi nie wymaga od uczestników jakiegoś specjalnego przygotowania. W każdym samochodzie jedzie instruktor, który zadba o to by wyprawa 4×4 była bezpieczna i przebiegała w miłej atmosferze. Pakując się na wyprawę samochodem terenowym należy pamiętać o tym by zabrać coś do picia oraz jakąś przekąskę typu czekolada na wypadek utraty energii.
 2. 2
  Jak się ubrać na wyprawę w teren
  Zakładając, że wyprawa odbywa się w sezonie letnim warto ubrać długie spodnie i pomyśleć o zabraniu ze sobą bluzy z długim rękawem lub kurtki przeciwdeszczowej. Samochodami przejeżdżamy przez tereny leśne więc z uwagi na kleszcze, bąki oraz inne latające „gryzonie” radzimy popsikać ubranie jakimś odstraszaczem. Jakie buty zabrać w teren ? Warto pamiętać o tym, ze poruszać się będziemy przez bezdroża i od czasu do czasu będziemy wysiadać z samochodu by zrobić zdjęcie lub pomóc przy wyciąganiu pojazdu z terenowych opresji. W takiej sytuacji przydać się mogą wygodne buty (zdecydowanie ponad kostkę) a już na pewno nie planuj wyruszyć na szlak w klapkach czy szpilkach.
 3. 3
  Wyprawa 4×4 z dziećmi

  Nasze wyprawy samochodami terenowymi w Bieszczady są bezpieczne. Dzieciom bardzo się ta atrakcja podoba ale należy zachować rozsądek i pamiętać o tym, że zbyt małe dzieci (poniżej 8 lat) nie będą się dobrze czuły podczas kliku godzinnej wyprawy. Dzieci, przez cały czas muszą przebywać pod opieką dorosłego, a dorośli bezwzględnie muszą wykonywać polecenia instruktora.

 4. 4
  Co zrobić gdy pogoda w Bieszczadach nie dopisuje?

  Pamiętajmy o tym, że w górach pogoda szybko ulega zmianie. Zalecamy zabranie ze sobą okrycia przeciwdeszczowego. Pamiętaj o tym, że podczas deszczowej pogody na trasie będzie błoto i ubrania mogą się wybrudzić. Deszcz nie przeszkadza w organizacji wyprawy a może ją uatrakcyjnić, z pozoru łatwa do pokonania trasa po deszczu zamienia się w trudny do pokonania błotny trakt a wyprawa z wyprawy staje się przeprawą.

 5. 5
  Wyprawa 4×4 – ciekawostki i opinie
  Wyruszając z nami na wyprawę off road w Bieszczady będziesz miał okazje zobaczyć plenery gdzie kręcono serial Wataha oraz inne, ciekawe miejsca. Program wyprawy przygotowaliśmy w oparciu o opinie dotychczasowych Klientów czyli mówiąc krótko – wiemy co się ludziom podoba i tak to robimy :).

Opłaty i rezerwacja


Cena wycieczki

 • Osoby dorosłe: 180 zł / 1 os.
 • Dzieci i młodzież: 150 zł / 1 os.

Opłata z wycieczkę obejmuje

 • Przejazd samochodami terenowymi
 • Opowieści instruktora
 • Niezapomniane doznania

JAK KUPIĆ WYCIECZKĘ

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA – Hotel SKALNY SPA Polańczyk

Dzień tygodnia: poniedziałek, środa, sobota

 • Dojazd: we własnym zakresie
 • Miejsce rozpoczęcia: Polańczyk parking przy Hotelu Skalny SPA
 • Godziny rozpoczęcia: I tura – godzina 10.00, II tura – 14.00

Formularz kontaktowy

 • 6 + 21 =
OFF Road 4x4 Szlakiem Watahy
Wyprawa 4x4 off road w Bieszczadach
Wyprawa 4x4 off road w Bieszczadach
  Cart