Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

SKITOURY OTWIERAJĄ GÓRY

Narty skitourowe umożliwiają podchodzenie zboczem, po to, by na szczycie, po zdjęciu fok, cieszyć się zjazdem z dala od tłumów. Skitoury łączą w sobie funkcjonalność nart zjazdowych oraz biegowych, dzięki temu można na nich zjeżdżać poza wyznaczonymi stokami i nie korzystać z wyciągów. Jest to oferta dla każdego, kto lubi odkrywać Jak wybrać idealne miejsce na wędrówkę ?

Zdaj się na nas, przygotowaliśmy propozycje wypraw, dzięki którym pokochacie skitouring.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej nowoczesnej i profesjonalnej wypożyczalni sprzętu zimowego – wypożyczamy narty, buty, kije – jednym słowem wszystko czego potrzeba do wyruszenia na szlak na nartach.

WYPRAWA NA SKITOURACH W BIESZCZADY

Organizujemy wyprawy na nartach śladowych z przewodnikiem. Oferujemy przejście szlakiem historycznym i przyrodniczym. Wyprawę możemy rozpocząć w jednym z naszych ośrodków i zakończyć ją w góralskiej kolibie przy biesiadnym ognisku. Wieczorem zmarzniętych narciarzy zapraszamy do relaksu w strefie SPA. Zwieńczeniem wyprawy może być gorąca kąpiel w balii opalanej drewnem.

PONADTO POLECAMY:

Ruszaj z nami na wyprawę

Wyprawę na skitourach w Bieszczady organizujemy dla grup oraz dla gości indywidualnych.

PLAN WYPRAWY:

  • 8:00-9:00 odprawa w Hotelu Skalny, dobór sprzętu w naszej wypożyczalni
  • 9:00 wyjazd w teren (dojazd do miejsca rozpoczęcia wyprawy we własnym zakresie, dla grupy możliwy transport za dopłatą)
  • 10:00-15:00 WYPRAWA SKITUROWA wybraną trasą
  • ok. 16:00 zakończenie wyprawy i zwrot sprzętu

CENA: 200 zł / 1 os.

Wiek uczestników – minimum 16 lat

Informacja i rezerwacja – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Cart