Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

Tajemnice Soliny Rejs ze Skiperem

Podczas pełnego wrażej rejsu pod żaglami, na pokładzie
jachtu kabinowego MAXUS, odkryjesz tajemnice i piękno
Jeziora Solińskiego oraz historię powstania zalewu.
Żeglowanie to najlepszy sposó by poznać Jezioro Solińskie –
wsiąść na pokład jachtu i popłynąć z wiatrem w żaglach.
Zapraszamy do wspólnego poznawania wciąż nieodkrytych
tajemnic Soliny wraz z naszym Kapitanem. Wpłyniemy w
dzikie zatoki, zobaczymy kamienne fiordy, poznamy historie solińskich pustelników.

Czas trwania około 2h

W programie wycieczki

 • Rejs jachtem żaglowym ze skipperem po Solinie
 • Legendy bieszczadzkie opowiadane przez kapitana
 • Interaktywna aplikacja krainawilka – wirtualny przewodnik
 • Zarezerwuj stolik w TAWERNIE i zorganizuj romantyczną
  kolację na zakończenie rejsu – rabat 10%

Porady przewodnika

Pływamy jachtem kabinowym więc w razie niepogody jest się gdzie schować. Zapewniamy zabezpieczenie na wodzie w postaci kamizelek. Kapitan posiada niezbędne uprawnienia do sterowania jachtem.

 1. 1
  Co zabrać na rejs jachtem ?
  Wypływając na rejs jachtem po Solinie nasi Goście oddają się w ręce doświadczonego sternika, który od wielu lat żegluje po Zalewie Solińskim, zna jego tajemnice i najciekawsze miejsca.Ponieważ rejsy po Solinie trwają zazwyczaj kilka godzin uczestnicy powinni być odpowiednio przygotowani.Należy pamiętać o odpowiednim ubiorze dostosowanym do aktualnej i niejednokrotnie zmiennej w Bieszczadach pogody. Zawsze warto zabrać ze sobą wodę mineralną lub inne napoje chłodzące oraz dużą dawkę dobrego humoru. Podczas rejsu po Jeziorze Solińskim po jachcie poruszamy się w czystym, miękkim obuwiu lub boso – „szpilki”, „oficerki” i klapki ”japonki” choćby i najbardziej gustowne i markowe – odpadają ze względów na bezpieczeństwo załoganta.Dzieci i osoby nieletnie muszą podczas rejsu znajdować się pod nadzorem opiekunów.
 2. 2
  „Pierwszy po Bogu” – czyli żeglarska etykieta
  Na jachcie, podczas rejsu po Solinie i innych akwenach obowiązują zasady etykiety żeglarskiej czyli przestrzeganej od wielu lat tradycji i zwyczajów żeglarskich.Po pierwsze na jachcie w czasie trwania rejsu cała załoga przechodzi na „Ty”.Po drugie sternik w czasie rejsu jest tzw. „Pierwszym po Bogu”, ustala zadania załogantów i przydziela im odpowiednie funkcje, dzięki którym sterowanie jachtem będzie bezpieczne i przyjemne dla wszystkich.Podczas rejsu po Solinie na jachcie nie śmiecimy, nie palimy papierosów, nie zachowujemy się wulgarnie, wykonujemy polecenia sternika tak aby czas spędzony pod żaglami upłynął miło i przyniósł wszystkim dużo radości i przyjemności.
 3. 3
  Bieszczadzkie Morze – jego legendy i tajemnice.

  Wypływając z Polańczyka na rejs po Jeziorze Solińskim zwanym też Bieszczadzkim Morzem sternik opowie uczestnikom o  historii powstania zalewu, o ludziach tworzących jego legendę, bieszczadzkich zakapiorach i tajemnicach Soliny. Najodważniejsi będą mogli zmierzyć się  z bieszczadzkim wiatrem i spróbować swoich sił w sterowaniu jachtem.Podczas rejsów po Jeziorze Solińskim możliwa jest organizacja posiłku przy ognisku w urokliwych zatokach zalewu, gdzie uczestnicy mogą wysłuchać ciekawych historii związanych z tym zakątkiem Bieszczadów.

 4. 4
  Oferta, programy i ceny rejsów.
  Rejsy po Solinie rozpoczynają się i kończą w Polańczyku a ich cena zależy od wybranego przez uczestników programu (pakietu) oferowanego przez naszą Agencję.Jest to niepowtarzalna okazja aby marząc o rejsie dookoła Świata rozpocząć swoja przygodę z żeglarstwem podczas rejsu po Zalewie Solińskim – jednym z najpiękniejszych akwenów w Polsce.Wszystkie opinie naszych gości na temat organizacji rejsów po Solinie będą dla nas cenną wskazówką dla podnoszenia ich atrakcyjności i ich dostosowania do oczekiwań.

Opłaty i rezerwacja

CENA: 150 zł / 1h/ załoga 1-8 os.

Rejs trwa minimum 2 godziny. Możliwość wydłużenia rejsu za dopłatą

Opłata z wycieczkę obejmuje
 • Rejs jachtem po Solinie
 • Ubezpieczenie
JAK KUPIĆ WYCIECZKĘ
MIEJSCE ROZPOCZĘCIA – GODZINY
 • Dzień tygodnia: Codziennie od 10:00 do 17:00
 • Dojazd: we własnym zakresie
 • Miejsce rozpoczęcia: Eko Marina Polańczyk

Formularz kontaktowy

 • 1 + 66 =
  Cart