Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

Zimowa wyprawa na nartach śladowych

Poczuj się jak prawdziwy traper, który codziennie odwiedza ośnieżony las, sprawdza pułapki, zbiera zmrożoną tarninę oraz chrust. Poczuj na własnej skórze jak żyć w zgodzie z naturą.

Zabierzemy Was na zimową przeprawę na nartach śladowych przez ośnieżony las. Startujemy z ośrodka Skalnica Bieszczady a naszym celem jest zdobycie ciemnej doliny oraz tajemniczego wzgórza Biały Wierch.

Po powrocie do Skalnicy zapalimy ognisko w Górskiej Kolibie – imprezowej stodole na szczycie góry. Na zakończenie pełnego emocji dnia gości Skalnicy zapraszamy do sauny.

NARTY ŚLADOWE – CO TO TAKIEGO JEST

Narty śladowe tzw.”backcountry skiing” umożliwiają szybkie przemieszczanie się w terenie poza utartym szlakiem, są idealne dla osób rozpoczynających przygodę z narciarstwem, a ich obsługa jest bardzo prosta. Uczestnikom zapewniamy markowy sprzęt do uprawiania tego pięknego sportu oraz fachowy instruktarz przed wyprawą. 

Drogę powrotną możemy pokonać SKUTEREM ŚNIEŻNYM lub SAMOCHODEM TERENOWYM, jadąc Szlakiem bohaterów serialu WATAHA.

Czas trwania 3-4 h

W programie wyprawy

  • Wyprawa na nartach śladowych
  • widoki ośnieżonych połonin
  • Zdjęcia na punktach widokowych

Porady przewodnika

Wyprawa na śladówkach w Bieszczady to oferta dla miłośników sportów zimowych. Należy się do niej odpowiednio przygotować. Wymagane jest ciepłe ubranie, termos z napojem rozgrzewającym, przekąski oraz aparat lub telefon.

Ruszaj z nami na wyprawę

Wyprawę na śladówkach w Bieszczady organizujemy dla grup oraz dla gości indywidualnych.

PLAN WYPRAWY:

  • 8:00-9:00 odprawa w Hotelu Skalny, dobór sprzętu w naszej wypożyczalni
  • 9:00 wyjazd w teren (dojazd do miejsca rozpoczęcia wyprawy we własnym zakresie, dla grupy możliwy transport za dopłatą)
  • 10:00-15:00 WYPRAWA NA ŚLADÓWKACH leśną trasą
  • ok. 16:00 zakończenie wyprawy i zwrot sprzętu

Wiek uczestników – minimum 16 lat

Informacja i rezerwacja – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

    Cart