Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

Wyprawa kajakowa ONE WAY

Start wyprawy – parking przy hotelu SKALNY SPA w Polańczyku. Po zaprowiantowaniu przejdziem nad jezioro – tam rozpoczniemy wyprawę kajakami.

DWIE TRASY O RÓŻNYM STOPNIU TRUDNOŚCI

1. Fiord Nelsona (trasa łatwa start: Eko Marina)
2. Kamienne fiordy (trasa trudniejsza, start: Prom Polańczyk)

W odkrywaniu Soliny pomoże Ci Tajemnicza Mapa Skarbów, na której zaznaczone będą wszystkie atrakcje.
Wyprawa kajakiem przez jeden z najdzikszych fragmentów Jeziora Solińskiego to przygoda dla wszystkich pragnących spędzić niezapomniane chwile na tafli Soliny.

Płynąc wzdłuż kamiennych fiordów dopłyniesz do bezpiecznej przystani Eko Marina. Pomoże Ci w tym Mapa Skarbów, na której zaznaczone będą wszystkie atrakcje – Tratwa Blues, Półwysep Brossa, Wyspa Zajęcza i wiele innych.

Wyprawa kajakiem przez jeden z najdzikszych fragmentów Jeziora Solińskiego to przygoda dla  wszystkich pragnących spędzić niezapomniane chwile na tafli Soliny.

Czas trwania około 5h

Atrakcje w trakcie wyprawy

 • wyprawa kajakiem po Jeziorze Solińskim z Mapą Skarbów
 • prowiant dla uczestników wyprawy – lunch box
 • interaktywna aplikacja krainawilka – wirtualny przewodnik

Porady przewodnika

Zapewniamy zabezpieczenie na wodzie w postaci kamizelek. Warto zabrać ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy oraz wodę do picia. W słoneczne dni przyda się krem z filtrem.

 1. 1
  Co zabrać na wyprawę kajakową ?

  Ponieważ wyprawy kajakowa po Solinie trwają zazwyczaj kilka godzin uczestnicy powinni być odpowiednio przygotowani.Należy pamiętać o odpowiednim ubiorze dostosowanym do aktualnej i niejednokrotnie zmiennej w Bieszczadach pogody. Zawsze warto zabrać ze sobą wodę mineralną lub inne napoje chłodzące oraz dużą dawkę dobrego humoru. Podczas rejsu po Jeziorze Solińskim po jachcie poruszamy się w czystym, miękkim obuwiu lub boso – „szpilki”, „oficerki” i klapki ”japonki” choćby i najbardziej gustowne i markowe – odpadają ze względów na bezpieczeństwo załoganta.Dzieci i osoby nieletnie muszą podczas rejsu znajdować się pod nadzorem opiekunów.

 2. 2
  Bieszczadzkie Morze – jego legendy i tajemnice.

  Wypływając z Polańczyka na rejs po Jeziorze Solińskim zwanym też Bieszczadzkim Morzem sternik opowie uczestnikom o  historii powstania zalewu, o ludziach tworzących jego legendę, bieszczadzkich zakapiorach i tajemnicach Soliny. Najodważniejsi będą mogli zmierzyć się  z bieszczadzkim wiatrem i spróbować swoich sił w sterowaniu jachtem.Podczas rejsów po Jeziorze Solińskim możliwa jest organizacja posiłku przy ognisku w urokliwych zatokach zalewu, gdzie uczestnicy mogą wysłuchać ciekawych historii związanych z tym zakątkiem Bieszczadów.

 3. 3
  Oferta, programy i ceny rejsów.
  Rejsy po Solinie rozpoczynają się i kończą w Polańczyku a ich cena zależy od wybranego przez uczestników programu (pakietu) oferowanego przez naszą Agencję.Jest to niepowtarzalna okazja aby marząc o rejsie dookoła Świata rozpocząć swoja przygodę z żeglarstwem podczas rejsu po Zalewie Solińskim – jednym z najpiękniejszych akwenów w Polsce.Wszystkie opinie naszych gości na temat organizacji rejsów po Solinie będą dla nas cenną wskazówką dla podnoszenia ich atrakcyjności i ich dostosowania do oczekiwań.

Opłaty i rezerwacja

Formularz kontaktowy

 • 1 + 34 =
  Cart