Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

DWA ŻYWIOŁY tropem Watahy

Okiełznaj bieszczadzkie żywioły

ZIEMIA – ma tutaj charakter górzysty a góry te poprzecinane są dziesiątkami zapomnianych, ziemisto błotnistych, leśnych traktów. Odkryjemy przed Wami miejsca, o których nie przeczytacie w żadnym z przewodników – zapomniane bojkowskie wioski, stare sady, ruiny cerkwi, dzikie leśne polany. Będziemy się przeprawiać przez górskie potoki oraz niedostępne wąwozy. Wszędzie tam dotrzemy terenowymi samochodami prowadzonymi przez profesjonalnych instruktorów.

WODA – Zabierzemy Was nad wodę – nieodkryte głębiny Jeziora Solińskiego wzywają śmiałków gotowych stawić czoła wyzwaniu, łowców przygód pragnących wypłynąć na szerokie wody Bieszczadzkiego Morza.

TROPEM REBROWA Bieszczady

Dzień przyjazdu

Jedziemy w Bieszczady !

Hotel Skalny SPA - strefa SPA - basen wewnętrzny

Imprezę w Bieszczadach rozpocznij tuż po przyjeździe

Sprawdź nasze pomysły na atrakcyjny wieczór w dniu przyjazdu

Relaks w strefie SPA – zapraszamy Was do strefy SPA w hotelu SKALNY SPA w Polańczyku. Do dyspozycji basen oraz sauny

Biesiada przy ognisku – wieczorek zapoznawczy z towarzystwem oraz świeżym, bieszczadzkim powietrzem. Muzyka na żywo czyli człowiek z instrumentem wprowadzi nas w imprezowy nastrój

Turniej kręgli – zapraszamy do naszego Pubu CZARNE ZŁOTO gdzie rozegramy turniej kręgli przerywany tańcami oraz degustacją tego co zaoferuje nam barman

Złoty rejs – wyprawa na jezioro na pokładzie elektrycznych motorówek w celu podziwiania spektakularnego zachodu słońca nad solińskimi zielonymi wgórzami

Zakwaterowanie

Wybieramy miejsca na KWATERĘ GŁÓWNĄ – bezpieczną bazę, do której możemy wracać odpocząć.

Poznaj nasze obiekty noclegowe – komfortowy hotel z basenem nad jeziorem, stylowe apartamenty na uboczu malowniczej, górskiej wioski a może apartamenty w centrum galicyjskiego miasteczka ?

Wybierz miejsce pasujące do Twoich wymagań.

Kompleks Hotel Skalny SPA Polańczyk

Kompleks SKALNY SPA Polańczyk

Hotel z basenem nad Jeziorem Solińskim w Polańczyku

APARTAMENTY SKALNICA BEREZKA/Bieszczady

Apartamenty Skalnica Berezka

Apartamenty z widokiem na góry w malowniczej miejscowości Berezka

Apart Hotel Wrota Bieszczad Lesko - Bieszczady

Apartamenty Wrota Bieszczad

Apartamenty w Lesku - doskonała lokalizacja

Dzień imprezy

ZIEMIA - wyprawa samochodami terenowymi

Prowadzenie dużego samochodu, śliską, pełną kolein drogą wymaga wprawy oraz umiejętności obsługi napędów i wyciągarki. Nauczymy Was również i tego – każdy będzie miał możliwość spróbować swych sił za  kierownicą terenówki. Aby nasz trud niósł za sobą konkretny efekt, postanowiliśmy nadać jeżdżeniu po lesie głębszy sens. Celem wyprawy będzie odkrywanie miejsc związanych z serialem WATAHA. Spróbujemy Wam pokazać miejsca gdzie bohaterowie serialu przeżywali swoje serialowe przygody. Najważniejszą rolę w serialu odegrały bieszczadzkie plenery, skorzystaj z okazji i zobacz dziką Krainę Wilka na własne oczy.

Zadania do zrealizowania podczas wyprawy

  • przeprawa przez górski potok
  • praca zespołowa przy wyciąganiu pojazdu z terenowych opresji
  • nawigowanie w terenie
  • konkursy – zmiana koła na czas, budowa przeprawy (opcja)
  • roadbook – książka z rozpisaną trasą oraz foto zagadkami (opcja)

Wszystko, oczywiście, pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy pomogą nam pokonać przeszkody, ale też nasze słabości.

Dwa żywioły tropem WATAHY
TROPEM REBROWA BIESZCZADY

Pokażemy Wam wypał węgla drzewnego

Duże, stalowe piece służące do wypalania węgla drzewnego w warunkach leśnych tak bardzo charakterystyczne dla Bieszczad.Wypalanie drewna było jednym z głównych zajęć ludzi zamieszkujących te trudno dostępne strony. Teraz retorty zanikają, a już niedługo będzie można je oglądać jedynie w skansenie.Można tam spotkać smolarzy – prawdziwych Bieszczad

WODA - przygoda z Bieszczadzkim Morzem i rwącym nurtem Sanu

OPCJA 1 – Ahoj flotyllo !

Zabierzemy Was nad wodę – nieodkryte głębiny Jeziora Solińskiego wzywają śmiałków gotowych stawić czoła wyzwaniu, łowców przygód pragnących wypłynąć na szerokie wody Bieszczadzkiego Morza na pokładzie jachtu.

Flotylla jachtów czeka na Was w przystani Eko Marina w Polańczyku. Zaciągniemy Was do załogi i ruszymy w rejs. Kapitanowie jachtów zadbają o to by każdy z Was przeszedł przyspieszony kurs żeglarski. Nie ma obijania się na pokładzie – każdemu przydzielona zostanie jakaś ważna funkcja, wspólnymi siłami odkryjemy tajemnice Soliny.

Dwa żywioły tropem Watahy

OPCJA 2 – Spływ Sanem

Odkryj nieznane oblicze największej z bieszczadzkich rzek – Sanu.
San swój bieg rozpoczyna w dzikiej, bieszczadzkiej dolinie, następnie dzielnie strzeże naszych wschodnich granic a już po kilkunastu kilometrach majestatycznie wpływa do Jeziora Solińskiego dostarczając mu masę krystalicznie czystej wody.
Potem płynie sobie dalej przez dzikie doliny, wioski, miasta i miasteczka by w Sandomierzu zasilić Wisłę.
Pokażemy Wam najładniejszy fragment Sanu a odkrywać go będziemy z pokładu pontonu niesionego nurtem rzeki. Cicho i majestatycznie wpłyniemy w krainę, w której rytm życia dyktuje dzika przyroda.

Imprezy firmowe w Bieszczadach

Catering podczas imprezy

Dwa żywioły tropem WATAHY

Zadbaj o formę

W trakcie imprezy zrobimy krótką przerwę podczas której zadbamy by nie zabrakło Wam energii. Nasza ekipa od najlepszych cateringów w okolicy zaserwuje dla Was posiłek regeneracyjny nad brzegiem jeziora, przy ognisku.

Do wyboru wspaniałe dania regionalnej kuchni karpackiej – przystawka, zupa, drugie danie oraz napoje ciepłe i zimne.

A WIECZOREM...

Kolacja regionalna z muzyką na żywo

TROPEM REBROWA Bieszczady

Bieszczady to nie tylko wspaniałe widoki, tajemnicze miejsca i opowieści, ale także niezwykła kultura i kuchnia, której wielkim bogactwem jest różnorodność.

Proziaki , fuczki , hreczanyki , warenyki i inne ciekawe i pyszne potrawy o oryginalnych nazwach koniecznie trzeba ich spróbować. Na stole pojawią się też ryby z Zalewu Solińskiego: szczupak, sandacz, okoń czy pstrąg.

Warto także skosztować lokalnych serów oraz win z podkarpackich winnic. Będziecie zaskoczeni Wieczór uatrakcyjni występ zespołu folkowo-bluesowego.

Gość specjalny na imprezie (opcja)

Dzięki temu, że nasza firma miała swój znaczący udział przy produkcji serialu, znamy miejsca oraz znamy ludzi… Z doświadczenia wiemy, że nic tek nie uświetnia imprezy związanej z WATAHĄ jak udział w niej aktora – bohatera serialu.

Od lat współpracujemy z Leszkiem Lichotą – serialowym kapitanem Rebrowem. Znamy się i wiemy, że jak Leszek się za coś zabiera to robi to mega profesjonalnie. Ranga Twojej imprezy wzrasta, pojawiają się atrakcyjne dodatki – spersonalizowane filmy instruktażowe kręcone przez aktora, pamiątkowe certyfikaty z autografem, wspólne zdjęcia „na ściance” oraz wiele innych przygód.

Twoja impreza udziałem aktora z WATAHY będzie niezapomnianym przeżyciem.

Imprezowe gadżety

Na zakończenie bieszczadzkiej przygody  proponujemy rozdać uczestnikom imprezy pamiątkowe gadżety. Największym powodzeniem cieszą się certyfikaty z autografem ale równie fajne są przedmioty związane z tematyką imprezy – plecaki, aluminiowe butelki, latarki itp.

Oferujemy możliwość wykonania proketu nadruku/graweru oraz zamówienia wybranych przez Ciebie gadżetów imprezowych.

Chętnie pomożemy w znalezieniu fotografa lub filmowca, który wyprodukuje dla Ciebie pamiątkowy materiał zdjęciowy lub filmowy z imprezy.

TROPEM REBROWA
TROPEM REBROWA
    Cart