Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

TROPEM REBROWA - impreza w Bieszczadach

Kim jest Wiktor Rebrow ?

Wiktor Rebrow główny bohater hitowego serialu HBO, WATAHA to funkcjonariusz  Służby Granicznej. Podczas spotkania pograniczników dochodzi do wybuchu.

Wychodzi z niego żywy jedynie Rebrow , co czyni go podejrzanym. Rozpoczyna się dochodzenie, a niesłusznie oskarżony Rebrow ukrywa się, próbuje znaleźć odpowiedzialnych za zamach i oczyścić się z zarzutów.

W rolę kapitana Rebrowa wcielił się Leszek Lichota. Wyruszymy jego śladem, ale aby go spotkać wykonać będziemy musieli wiele zadań i sprawdzić się w wielu wyzwaniach.

Misja Wataha

Dzień I

No to lecimy w Bieszczady !

TROPEM REBROWA - jezioro solińskie

W Bieszczady spróbuj dostać się w sposób, który utrudni ewentualny pościg lub śledzenie przez nieprzyjaciół.

Proponujemy Wam przelot śmigłowcami nad Soliną i miękkie lądowanie w kwaterze głównej.

Oprócz walorów organizacyjnych, sam przelot śmigłowcem nad Soliną i Bieszczadami to niezapomniane przeżycie.

Zdobywaj z nami Bieszczady w niepowtarzalnym stylu, pasującym do klimatu imprezy.

Zrób wrażenie na swoich współpracownikach !

Załatwiamy wszelkie formalności związane z organizacją przelotu i obsługą naziemną.

Zakwaterowanie

Wybieramy miejsca na KWATERĘ GŁÓWNĄ – bezpieczną bazę, do której możemy wracać odpocząć.

Poznaj nasze obiekty noclegowe – komfortowy hotel z basenem nad jeziorem, stylowe apartamenty na uboczu malowniczej, górskiej wioski a może apartamenty w centrum galicyjskiego miasteczka ?

Wybierz miejsce pasujące do Twoich wymagań.

Kompleks Hotel Skalny SPA Polańczyk

Kompleks SKALNY SPA Polańczyk

Hotel z basenem nad Jeziorem Solińskim w Polańczyku

APARTAMENTY SKALNICA BEREZKA/Bieszczady

Apartamenty Skalnica Berezka

Apartamenty z widokiem na góry w malowniczej miejscowości Berezka

Apart Hotel Wrota Bieszczad Lesko - Bieszczady

Apartamenty Wrota Bieszczad

Apartamenty w Lesku - doskonała lokalizacja

Wieczór filmowy z WATAHĄ

Projekcja pierwszego odcinka serialu będzie doskonałym wprowadzeniem do czekających nas zadań i tematu przewodniego imprezy. Po projekcji, osoby związane bezpośrednio z produkcją filmową zdradzą nam kulisy powstawania serialu. Pojawią się opowieści i anegdoty z planu, o których z pewnością nie przeczytamy w gazetach czy na internetowych portalach.

WATAHA jest serialem nie tylko wciągającym i trzymającym w napięciu, ale także niezwykle klimatycznym ze względu na piękne ujęcia bieszczadzkich krajobrazów, pośród których już jutro przyjdzie nam zmagać się z zadaniami i naszymi słabościami.

TROPEM REBROWA Bieszczady

Kolacja regionalna z muzyką na żywo

TROPEM REBROWA Bieszczady

Bieszczady to nie tylko wspaniałe widoki, tajemnicze miejsca i opowieści, ale także niezwykła kultura i kuchnia, której wielkim bogactwem jest różnorodność.

Proziaki , fuczki , hreczanyki , warenyki i inne ciekawe i pyszne potrawy o oryginalnych nazwach koniecznie trzeba ich spróbować. Na stole pojawią się też ryby z Zalewu Solińskiego: szczupak, sandacz, okoń czy pstrąg.

Warto także skosztować lokalnych serów oraz win z podkarpackich winnic. Będziecie zaskoczeni Wieczór uatrakcyjni występ zespołu folkowo-bluesowego.

Dzień II

Śniadanie z gwiazdą

TROPEM REBROWA Bieszczady

Pierwszego, bieszczadzkiego poranka, naszą kwaterę główną wypełnią zapachy śniadaniowych smakołyków. Nie będzie to jednak zwykłe śniadanie lecz śniadanie z niespodzianką.

Nie co dzień jada się posiłek przygotowany przez mistrza kulinarnego fachu. Współpracujemy ze znanymi i lubianymi szefami kuchni. Nic nie stoi na przeszkodzie aby jednego z nich zaprosić w Bieszczady i spróbować jego potraw przygotowanych, specjalnie dla nas.

To będzie wspaniały początek dnia !

Impreza Tropem Rebrowa - przygotowanie taktyczne

Wyposażeni w zestawy przetrwania i otrzymany poprzedniego wieczoru strój wyruszamy z bazy, by przygotować się do czekających nas w kolejnym dniu zadań. Hartować będziemy ciało, a przede wszystkim ducha.

Podzieleni na grupy odbędziemy kilka szkoleń taktycznych:

  • off road szkolenie z jazdy przełajowej
  • quady szkolenie z techniki jazdy
  • szkolenie linowe
  • krav maga sztuka samoobrony

Wszystko, oczywiście, pod okiem profesjonalnych instruktorów, którzy pomogą nam pokonać przeszkody, ale też nasze słabości. W czasie szkolenia dla kursantów przygotowany będzie ciepły posiłek regeneracyjny.

TROPEM REBROWA Bieszczady

Impreza Tropem Rebrowa - przygotowanie taktyczne

TROPEM REBROWA BIESZCZADY

Wyprawę zakończymy na wypale węgla drzewnego. Kolacja przy ognisku, w niesamowitej scenerii dymiących retortów i z opowieściami smolarzy i ludzi Bieszczad to niezwykłe przeżycie.

Retorty to duże, stalowe piece służące do wypalania węgla drzewnego w warunkach leśnych tak bardzo charakterystyczne dla Bieszczad.Wypalanie drewna było jednym z głównych zajęć ludzi zamieszkujących te trudno dostępne strony. Teraz retorty zanikają, a już niedługo będzie można je oglądać jedynie w skansenie.

Spotkaniu będzie towarzyszył akustyczny koncert gitarowy z melodiami bieszczadzkich bardów.

Dzień III

Impreza Tropem Rebrowa - przygotowanie taktyczne

Z uzupełnionymi pakietami przetrwania, wyposażeni w mapy i wskazówki ruszymy, by tropić Rebrowa , który ukrywa się gdzieś w okolicy.

Pierwszym punktem na trasie jest opuszczona wyspa na Jeziorze Solińskim, gdzie Rebrow porzucił swój plecak. W nim znajduje się ukryta wiadomość. 

Tu dzielimy się na oddziały i pod opieką dowódców żołnierzy lub strażników granicznych ruszamy tropem Rebrowa . Wyposażeni w mapy, kompasy, GPS rozwiązujemy zagadki i wykonujemy zadania, by wreszcie odnaleźć kryjówkę kapitana.

TROPEM REBROWA

Oko w oko z boheterem serialu WATAHA

Dzięki temu, że nasza firma miała swój znaczący udział przy produkcji serialu, znamy miejsca oraz znamy ludzi… Z doświadczenia wiemy, że nic tek nie uświetnia imprezy związanej z WATAHĄ jak udział w niej aktora – bohatera serialu.

O wiele większa jest motywacja podczas tropienia Rebrowa gdy mamy świadomość, że wcześniej czy później staniemy z nim oko w oko. 

Od lat współpracujemy z Leszkiem Lichotą – serialowym kapitanem Rebrowem. Znamy się i wiemy, że jak Leszek się za coś zabiera to robi to mega profesjonalnie. Ranga Twojej imprezy wzrasta, pojawiają się atrakcyjne dodatki – spersonalizowane filmy instruktażowe kręcone przez aktora, pamiątkowe certyfikaty z autografem, wspólne zdjęcia „na ściance” oraz wiele innych przygód.

Twoja impreza udziałem aktora z WATAHY będzie niezapomnianym przeżyciem.

TROPEM REBROWA

Uroczysta kolacja nad brzegiem Jeziora Solińskiego

Czas na świętowanie wykonania misji! Teren nad malowniczym Jeziorem Solińskim jest do tego doskonałym miejscem. Zapraszamy w gościnne progi naszej Tawerny Pod Żaglami. Dla większej grupy istnieje możliwość zbudowania imprezowych namiotów.

Czeka nas niezapomniany wieczór z wieloma atrakcjami i niespodziankami.

W specjalnie zaaranżowanych strefach każdy znajdzie coś dla siebie. A kolacja z regionalnymi specjałami znów rozpieści nasze podniebienia.

  • Strefa wina degustacja lokalnych win z Podkarpackiego Szlaku Winnego prowadzona przez profesjonalnego sommeliera
  • strefa piwa degustacja lokalnych piw rzemieślniczych (browar Ursa Maior)
  • stół przekąskowy sery, twarogi, wędliny z lokalnej wędzarni
  • słodki stół domowe konfitury, bieszczadzkie miody, powidła z prawdziwych śliwek węgierek i nie tylko przyprawy i zioła z czystych bieszczadzkich upraw

Na scenie wystąpi……

No właśnie – wybór artysty – gwiazdy wieczoru pozostawiamy Tobie. Z naszej strony oferujemy możliwość rozstawienia profesjonalnej sceny, na której zmieści się każdy zespół. 

Imprezowe gadżety

Na zakończenie bieszczadzkiej przygody  proponujemy rozdać uczestnikom imprezy pamiątkowe gadżety. Największym powodzeniem cieszą się certyfikaty z autografem ale równie fajne są przedmioty związane z tematyką imprezy – plecaki, aluminiowe butelki, latarki itp.

Oferujemy możliwość wykonania proketu nadruku/graweru oraz zamówienia wybranych przez Ciebie gadżetów imprezowych.

Chętnie pomożemy w znalezieniu fotografa lub filmowca, który wyprodukuje dla Ciebie pamiątkowy materiał zdjęciowy lub filmowy z imprezy.

TROPEM REBROWA
TROPEM REBROWA
    Cart