Imprezy firmowe w Bieszczadach

Integracja Bieszczady Kraina Wilka

Imprezy integracyjne Bieszczadach cieszą się ogromną popularnością.

Nieskazitelnie czyste powietrze, szum górskich rzek i potoków i zapierające dech w piersiach krajobrazy, do tego dzika przyroda, której próżno szukać w innych częściach kraju – to dopiero początek listy zalet Bieszczad.

Oto idealny przepis na imprezy firmowe w Bieszczadach!

Agencja Turystyczna „Kraina Wilka” od wielu lat organizuje wycieczki w Bieszczadach na najwyższym poziomie. Posiadamy najbardziej rozbudowaną bazę noclegową oraz ofertę atrakcji w tej części Polski.

W naszej ofercie każdy znajdzie propozycje idealną dla siebie. Dzięki temu, ze przez lata obsłużyliśmy tysiące osób udało nam się skonstruować ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego wypoczynku w samotności nad brzegiem rzeki, pełnej wrażeń imprezy integracyjnej dla Twojego teamu z pracy, czy zielonej szkoły dla Twojego dziecka, podczas której pozna najpiękniejsze zakątki kraju i zakocha się w górach raz na zawsze – u nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. 

Oferujemy zarówno rozwiązania dla klientów indywidualnych jak i dużych klientów korporacyjnych.

Zajmujemy się organizacją zarówno jednodniowych wycieczek, na które możesz zapisać się spontanicznie, ale także kilkudniowych pobytów w górach, podczas których możesz zatrzymać się w jednym z naszych obiektów, zjeść w restauracji z widokiem na Solinę, a wieczór spędzić w naszym pubie popijając lokalne piwo i grając w kręgle. Nasze noclegi podzieliliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oferujemy zarówno pokoje w hotelu Skalny SPA ***, klimatyczne pokoje i apartamenty z kominkami w Domu Na Skale.

Dla osób szukających większej prywatności proponujemy piękne, otoczone dziką przyrodą apartamenty na uboczu w Apartamentach SKALNICA.

 

Odkryj krainę wilka
KATALOG – Imprezy w Bieszczadach
    Cart