Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

Czas trwania 2h

Wyprawa skuterem śnieżnym w Bieszczady

Nie zapomnij o ciepłych butach i termosie z herbatą zaprawianą rumem gdy zabierzemy Cię na niezapomnianą, pełną przygód wyprawę skuterem po bieszczadzkich bezdrożach. Pęd mroźnego powietrza, myśli szybko biegnące pod wełnianą czapką, błyszczące oczy dzikiego zwierza wpatrzone w Ciebie – wszystko to znajdziesz w Krainie Wilka.
SKUTERY ŚNIEŻNE – w wielu regionach świata jest to jedyny, skuteczny środek transportu pozwalający pokonywać duże odległości w skutych lodem leśnych ostępach. Pojazd ten nieodzownie kojarzy się z traperskim stylem życia z dala od cywilizacji, dzięki nam poczujesz
Oprócz nieocenionych walorów użytkowych skuter potrafi również dostarczyć ekstremalnych emocji. Wyposażony w mocny silnik i szeroką gąsienicę zawiezie Cię z zawrotną prędkością za ośnieżony horyzont.
Zostań bieszczadzkim odkrywcą – ruszaj z nami na wyprawę w nieznaną i niedostępną zimową Krainę Wilka, przecieraj nieodkryte szlaki.
Posiadamy spory park niezawodnych i bezpiecznych maszyn najlepszych marek.

Wyprawę zaczynamy od Hotelu Skalny SPA w Polańczyku, a następnie kierujemy się na malownicze ścieżki wierchami  z widokiem na Jezioro Solińskie.

Śnieżne Safari – zimowa wyprawa, trasa zróżnicowana biegnąca polami, lasem i rozległymi łąkami z zapierającymi w piersiach widokami również na połoniny, kilkanaście kilometrów tras ze śnieżnym puchem.

PO WYPRAWIE: na zakończenie wyprawy możemy zorganizować ognisko z pieczeniem kiełbasek. Zapraszamy do hotelowego Pubu CZARNE ZŁOTO na rozgrzewającą herbatę kopalnianą lub na drinka i kręgle.

Nasze skutery to niezawodne i bezpieczne maszyny renomowanych firm takich jak Skidooi Polaris.

Porady przewodnika

Wyprawa skuterami śnieżnymi w Bieszczady to oferta dla miłośników ekstremalnych przygód. Należy się do niej odpowiednio przygotować.  Warto zaopatrzyć się ciepłą odzież termiczną, dwie pary rękawic, termos z rozgrzewającą herbatą.

Ruszaj z nami na wyprawę

Wyprawę skuterem śnieżnym w Bieszczady organizujemy dla grup oraz dla gości indywidualnych.

PLAN WYPRAWY:

 • Dzień tygodnia:  KAŻDA ZIMOWA SOBOTA
 • Miejsca rozpoczęcia w zależności od okoliczności przyrody:
 • Polańczyk parking przy Hotelu Skalny SPA
 • Skalnica Berezka
  Godziny rozpoczęcia: I tura – godzina 10.00, II tura – 14.00

CENA:

Osoby dorosłe: 250 zł / 1 skuter dwuosobowy (125 zł/1 os.)

Opłata obejmuje

 • wynajęcie skutera
 • paliwo
 • organizacja wyprawy
 • opieka przewodnika/instruktora

UWAGA ! 
wymagany zimowy ubiór, rękawice, mile widziane gogle. W razie braku śniegu zamiast skuterów wyruszyć możemy quadami. Zorganizuj wyprawę dla grupy swoich przyjaciół, pracowników, rodziny. Wyprawa skuterem to doskonały pomysł na urodzinowy prezent lub urozmaicenie bieszczadzkiego wypoczynku.

DLA GRUP zorganizowanych, powyżej 4 osób istnieje możliwość zorganizowania wyprawy w DOWOLNYM TERMINIE pod warunkiem, że będzie śnieg.

  Cart