Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

GLAMPING SOLINA BIESZCZADY

Zakwaterowanie w namiotach nad brzegiem Soliny

GLAMPING SOLINA NAD BRZEGIEM JEZIORA

Zakwaterowanie w namiotach glampingowych typu SAFARI (8-10 osobowych). Namioty ustawione są nad samym brzegiem Soliny, na krańcach Cypla Polańczyk.  

Na terenie obozowiska znajdują się również  mniejsze namioty (2-4 osobowe).
Namioty wyposażone są w wygodne łóżka z pościelą oraz drewnianą podłogę. Do dyspozycji obozowiczów, na miejscu węzeł sanitarny – toalety, łazienki z prysznicami oraz jadalnia – wszytko to w pomieszczeniach Eko Mariny.
Eko Marina to kompleks składający się z budynku szkoleniowego, tawerny, przystani jachtowej z pływającymi basenami oraz sporego parku nad brzegiem jeziora.

Wyjątkowa oferta dla wyjątkowych osób

Zakwaterowanie w komfortowych namiotach glampingowych sprawi, że Twój wypoczynek nad Soliną będzie wyjątkowym przeżyciem.

Namioty glampingowe doskonale łączą ze sobą komfort hotelowego pokoju  z poczuciem absolutnej swobody wypoczynku w bezpośredniej bliskości dzikiej przyrody.

Nasze namioty ustawione są nad samym brzegiem Soliny, przy piaszczystej plaży.

Glamping Solina jest częścią nowoczesnego kompleksu Eko Marina Polańczyk. Goście mieszkający w namiotach korzystać mogą z basenu na przystani Eko Marina. 

Zapewniamy kompleksową organizację wypoczynku nad wodą. Organizujemy rejsy jachtem, wypożyczamy sprzęt pływający taki jak kajaki, elektryczne łodzie bez patentu oraz jachty kabinowe.

Marzyłeś o wyjeździe pod namiot ale obawiałeś się niedogodności związanych z biwakowaniem ?

Glamping rozwiązuje wszystkie problemy tradycyjnego biwakowania. Nie musisz się martwić o miejsce na rozbicie namiotu, nie musisz budzić się niewyspany po ciężkiej nocy na karimacie, nie musisz obawiać się deszczowych nocy, nie musisz walczyć z wszechobecną wilgocią, nie musisz się martwić o toalety i łazienkę !

Namiot glampingowy – twoje miejsce wypoczynku pod wszystkimi gwiazdami świata

Wyobraź sobie…. ciepły, letni wieczór w miłym towarzystwie, taras przed namiotem z widokiem na jezioro, ognisko. Niech ożyją w Tobie wspomnienia z wyjazdów na dzikie biwaki. Tym razem zasługujesz na większy komfort, który zapewniamy gościom naszego obozu Glamping Solina.

 

    Cart