Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

OPERACJA BIESZCZADY
Program obozu letniego

GLAMPING SOLINA NAD BRZEGIEM JEZIORA


Zakwaterowanie w namiotach glampingowych typu SAFARI (8-10 osobowych). Namioty ustawione są nad samym brzegiem Soliny, na krańcach Cypla Polańczyk. Dla kadry przewidziane są mniejsze namioty (2-4 osobowe).
Namioty wyposażone są w wygodne łóżka z pościelą oraz drewnianą podłogę. Do dyspozycji obozowiczów, na miejscu węzeł sanitarny – toalety, łazienki z prysznicami oraz jadalnia – wszystko to w pomieszczeniach Eko Mariny.
Eko Marina to kompleks składający się z budynku szkoleniowego, tawerny, przystani jachtowej z pływającymi basenami oraz sporego parku nad brzegiem jeziora.
Zadaniem uczestników obozu będzie dbanie o obozowisko, rozpalanie ognia w centralnej części obozowiska, ochrona flagi oraz realizacja wszystkich, zaplanowanych misji.

MISJA WOLF 
2- dniowa wyprawa w odludne Bieszczady

ETAP I: ROZPOZNANIE – rozpoznanie to najważniejszy element działań w terenie. Podczas rozpoznania poznajemy obszar misji oraz szukamy miejsca gdzie rozbijemy obóz i przetrwamy noc. Zaczynamy w miejscowości Bukowiec skąd leśnym szlakiem wyruszymy na szczyt Korbania. Po dotarciu do wieży widokowej skierujemy się w dolinę Tyskowej. Czas przejścia ok. 3 h

ETAP II: NOC PRZETRWANIA – noc spędzimy w traperskiej chacie, w której schronienie znalazł również główny bohater serialu WATAHA Wiktor Rebrow. Rozbijemy obozowisko, rozpalimy ogień i spędzimy noc nad brzegiem górskiego potoku, w zupełnej dziczy bez prądu.

ETAP III: EWAKUACJA – z samego rana rozpoczniemy ewakuację. Z pomocą map, kompasu i przewodnika przejdziemy przez pasmo Wierchy w kierunku Jeziora Solińskiego do bazy w Polańczyku. Czas przejścia ok. 4 h.

MISJA : NA TROPIE REBROWA

WIKTOR REBROW – dowódca oddziału specjalnego Służby granicznej zwanego WATAHĄ, przyjaciel potrzebuje naszej pomocy. Uciekając przed goniącymi go przeciwnikami zostawia wskazówki i zadania. Celem naszej misji jest podążania jego tropem i rozwiązanie zagadki. Tylko w ten sposób możemy uratować dobre imię WATAHY.

ETAP I: REJS ŁODZIAMI WIOSŁOWYMI PO SOLINIE – z samego rana wyruszymy na pokładzie łodzi wiosłowo-żaglowych na wzburzone wody Soliny. Celem naszej wyprawy będzie bezludna wyspa gdzie znajdziemy mapy oraz listę zadań do realizacji, następnie wpłyniemy w tajemniczą zatokę skąd dalej ruszymy pieszo.

ETAP II: ORIENTEERING W DZIKIM FIORDZIE – dalszy ciąg misji realizujemy w lasach w Fiordzie Nelsona. Z pomocą map i wskazówek zostawianych przez Rebrowa przejdziemy dzikim szlakiem wzdłuż linii brzegowej. Podczas przejścia realizować będziemy zadania i rozkazy naszego dowódcy

KRAV-MAGA (3x1h) – sztuka samoobrony wykorzystywana przez jednostki specjalne. Instruktorzy przeprowadzą cykl szkoleń podczas których opanujemy podstawy krav-magi.

WILCZYM TROPEM 4×4 – zabierzemy Was na prawdziwą wyprawę terenówkami po pełnych przygód trasach „Krainy Wilka”. Na trasie będziecie mieli do wykonania „zadania” budowy przeprawy i poszukiwaniu baku.

TECHNIKI LINOWE– waszą odwagę i sprawność poddamy próbie podczas zjazdów na linach z budynku

BIESZCZADZKI PATROL – poznamy zasady poruszania się w patrolu, tropienia przeciwnika, rozwijania i zwijania szyku. Zgłębimy tajniki komunikacji niewerbalnej, budowy szałasu/ziemianki. Poznamy sposoby obezwładniania uzbrojonego napastnika, zasady poruszania się w walce, sposoby obrony przed realnym atakiem, odbijanie zakładników, szturmowanie obiektów a wszystko to pod czujnym okiem instruktora.

PIESZE WĘDRÓWKI – w wolnym czasie organizować będziemy wyprawy po malowniczych szlakach. Poznamy historię oraz najciekawsze miejsca tego regionu.

OGNISKA – wieczory spędzać będziemy przy obozowym ognisku gdzie podczas wspólnego smażenia kiełbasek wspominać będziemy najciekawsze wydarzenia dnia.

AKCJA REKREACJA – chwila relaksu na pływającym basenie EkoMarina w bezpośrednim sąsiedztwie naszego obozowiska. W programie obozu 2x wejście na baseny

REGATY – zgłębiamy historię

SOLINY – na pokładzie jachtów odkrywać będziemy tajemnice ukryte w głębinach Jeziora Solińskiego. Pomoże nam w tym aplikacja interaktywna, dzięki której dotrzemy w miejsca gdzie woda skrywa tajemnice z przeszłości.

DYSKOTEKA FLUO PARTY– nudzą Cię zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

Cena zawiera:

  • Zakwaterowanie w  namiotach glampingowych nad Jeziorem Solińskim,
  • pełne wyżywienie w Tawernie pod Żaglami,
  • obsługę wychowawców/instruktorów
  • wynajęcie sprzętu,
  • realizację programu,
  • ubezpieczenie NNW I KL
    Cart