ZAKWATEROWANIE W BIESZCZADACH

Oferujemy szeroką gamę pokoi i apartamentów w kilku lokalizacjach
zakwaterowanie w bieszczadach
Hotel Skalny SPA
Kompleks SKALNY SPA położony jest na cyplu w uzdrowiskowej miejscowości Polańczyk nad Jeziorem Solińskim. Oferujemy zakwaterowanie w Bieszczadach w trzygwiazdkowym hotelu z basenem i restauracją oraz streą fSPA & Wellness.
Dom Na Skale
Dom na Skale wchodzi w skład kompleksu hotelowego Skalny SPA. Mieści się on tuż przy hotelu, a w jego wnętrzu znajdują się komfortowe apartamenty ze słonecznymi tarasami.
zakwaterowanie w bieszczadach
zakwaterowanie w bieszczadach
Zagroda Bieszczady
Zagroda Bieszczady to wyjątkowe miejsca nad brzegiem górskiego potoku. Dwa duże domy a w każdym z domów stylowo urządzone sypialnie i salony z kominkami – idealne miejsce na organizację wyjątkowej imprezy dla wyjątkowych gości. Ogrodzony teren, bezpieczny parking, grillowe chaty, optymalna lokalizacja – wszystko to jest gwarancją udanego wypoczynku.
Zagroda Lipowiec
Zagroda umiejscowiona jest w dolinie malowniczej rzeki Bereźnicka, której źródła wypływają z górującej nad okolica góry Lipowiec. Zapraszamy rodziny i grupy przyjaciół w swoje gościnne progi, oferując niezależne „izby” apartamenty, w zależności od Waszych potrzeb 2, 4 a nawet większe 8 osobowe.
zakwaterowanie w bieszczadach
zakwaterowanie w bieszczadach
Biały Wierch
Nasza zagroda mieści się w Berezce nieopodal Jeziora Solińskiego. Oferujemy nocleg i pomysły na całoroczny wypoczynek w Bieszczadach. Dla Gości przygotowaliśmy wygodne, przestronne apartamenty pod dachem dużego domu na szczycie góry, z pięknym widokiem na Bieszczady.
Pensjonat Leśniczówka
Nie musisz kupować domu w Bieszczadach by móc stać w ogrodzie i podziwiać zachód Słońca popijając pyszną kawę. Przyjedź do nas i poczuj się jak w drugim domu, wyjdź do ogrodu i zapomnij o problemach. O pyszną kawę (i nie tylko) zatroszczy się nasz personel.
zakwaterowanie w bieszczadach

Opinie gości

Przeczytaj co o naszych noclegach mówią goście