Imprezy w Bieszczadach - najlepsze oferta

KOSZT POBYTU z pełnym wyżywieniem: 110.00 zł /1 os. /1 doba
w cenie 2 wejścia po 1h na lodowisko

PROGRAM OBOZU

 • BIAŁY PATROL – na nartach biegowych przecierać będziemy leśne ścieżki wyruszymy niczym wojskowy patrol górski, trasą idealną do nauki i doskonalenia techniki biegania na nartach. (wypożyczenie nart i butów w cenie obozu)

 • PROJECT IGLOO – wyprawa, która nauczy was jak przetrwać w surowych, zimowych warunkach. Program zajęć obejmuje: zasady doboru ubioru w warunkach zimowych, pierwsza pomoc, budowa igloo lub jamy śnieżnej pozyskiwanie wody, rozpalanie ogniska, przygotowanie obozowiska w warunkach zimowych

 • ŚNIEŻNE SAFAR NA SKUTERACH – Nie zapomnij o ciepłych butach i termosie z herbatą z sokiem malinowym gdy zabierzemy Cię na niezapomnianą, pełną przygód przejażdżkę skuterem po bieszczadzkich bezdrożach Każdy z uczestników naszego obozu będzie mógł wraz z instruktorem usiąść za sterami skutera

 • KRAV MAGA – pokaz sztuk walki oficjalnie używanej przez Izraelskie Siły Obronne połączony z kursem samoobrony.

 • MISJA WOLF – samochodami terenowymi, uzbrojeni w wyruszymy w teren. Celem misji jest odnalezienie śladów opuszczonej wioski i dawnych mieszkańców dzikiej doliny. Poznamy zasady poruszania się i przetrwania w trudnych, zimowych warunkach. Podczas misji nauczymy się tropić leśne zwierzęta. 

 • SELEKCJA – przed nami trudne zadanie zimowy tor przeszkód – do wykonania będą liczne zadania sprawdzające kondycję, siłę i spryt. Będziemy pokonywać przeszkody, zjeżdżać na linie z budynku, strzelać z replik karabinów (broń ASG) a wszystko to pod okiem prawdziwych komandosów. Tor ukończą tylko najlepsi !

 • WIECZÓR LEGEND I OPOWIEŚCI BIESZCZADZKICH – spotkamy się wieczorem przy wielkim ognisku. Podczas wspólnego smażenia kiełbasek bliżej poznacie ciekawą historię i legendy bieszczadzkie, których nikt inny Wam nie opowie.

 • ŚCIANA LODOWA – zajęcia na sztucznej ścianie wspinaczkowej podczas tych zajęć przełamiemy barierę strachu i wytrzymałości, poczujemy się jak prawdziwi zdobywcy ośmiotysięczników.
 • DYSKOTEKA -FLUO PARTY – nudzą Cię zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

 • SPA REGENERACJA (2 X PO 1 h) – regeneracja sił w strefie SPA naszego ośrodka. Do dyspozycji Kryty basen z atrakcjami wodnymi, sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, masaż i solarium

 

KOSZT REALIZACJI PROGRAMU

240 ZŁ / 1 os. – rabat
cena po rabacie 200 zł / 1 os.

(cena nie obejmuje karnetów narciarskich i kosztów wynajęcia sprzętu narciarskiego i dojazdu na stok)

 • NARTY I SNOWBOARD
  podczas zimowego obozu nie może zabraknąć wyjazdu na wyciąg narciarski. Proponujemy wizytę na stoku w Weremieniu oraz Ustrzykach Dolnych. Oferujemy 10% zniżki na karnety oraz 25% na wypożyczenie sprzętu narciarskiego w naszej wypożyczalni.

   

 • MORSOWANIE I SAUNOWANIE
  czyli morsowanie i sauny dla fanów lodowatych kąpieli. Zapraszamy na sesję w mobilnej saunie nad jeziorem solińskim, a zaraz po niej na chłodząca kąpiel w jeziorze. Taka forma rekreacji to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim wspomaganie odporności i budowanie hartu ciała I ducha.

Możliwość wypożyczenia sprzętu – narty zjazdowe, biegowe, snowboard, łyżwy – 25% rabatu.
Zapraszamy do hotelowej narciarni (przechowalnia nart, suszenie butów).

Co bedzie jak śniegu nie bedzie?

Zapewniamy równie atrakcyjny program alternatywny

PAKIET DLA AKTYWNYCH (za dopłatą + 100 zł/1 os.)

 • ŚNIEŻNE SAFARI
  zawsze możesz dokupić dodatkowe jazdy 15 minut skuterem po ośnieżonym torze terenowym
 • WYPRAWA NA RAKIETACH ŚNIEŻNYCH
  wczesnym rankiem wyruszymy na rakietach w poszukiwaniu tropów mieszkańców lasów dzików, jeleni, saren i wilków. Wyprawę poprowadzi przewodnik doskonale znający ciekawe miejsca i ukryte ścieżki wiodące brzegiem Jeziora Solińskiego
 • SKITURY OTWIERAJĄ GÓRY
  skituring to idealna forma zimowego odpoczynku dla osób, które chcą uciec z dala od wydeptanych tras i zatłoczonych stoków oraz dla tych, którzy chcą odkryć i zobaczyć coś nowego. Zapraszamy na zimowe wędrówki na specjalnie przystosowanych nartach. Podczas 4h wyprawy doświadczeni skiturowcy będą mogli napawać się pięknymi widokami, a stawiający pierwsze kroki, opanować podstawy techniki i cieszyć się zdobytymi szczytami. 
  Cart