Zielona szkoła w Bieszczadach to doskonała okazja, aby Twoje dzieci przeżyły niezapomnianą przygodę na łonie natury. Niespotykana w innych miejscach dzika przyroda, wyjątkowe atrakcje i piękny obiekt… To wszystko sprawia, że nasze zielone szkoły są uwielbiane przez młodzież! Wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów sprawia, że potrafimy zorganizować czas nawet najbardziej wybrednym dzieciom. O atrakcyjności naszej oferty niech świadczy fakt, że większość grup wraca do nas w kolejnych latach.

Zielona Szkoła Szlakiem Watahy

440,00 
Program zielonej szkoły w Bieszczadach – Szlakiem Watahy. Zaplanuj wyjazd na pełną atrakcji zieloną szkołę nad Solińskim Morzem.

Zielona Szkoła w Krainie Wilka

440,00 
Program zielonej szkoły w Bieszczadach – W Krainie Wilka. Zaplanuj wyjazd na pełną atrakcji zieloną szkołę nad Solińskim Morzem.

Zielona Szkoła z Adrenaliną

440,00 
Program zielonej szkoły w Bieszczadach – Szkoła z adrenaliną. Zaplanuj wyjazd na pełną atrakcji zieloną szkołę nad Solińskim Morzem.

O nas

Agencja Turystyczna „Kraina Wilka” od wielu lat organizuje wycieczki w Bieszczadach na najwyższym poziomie. Posiadamy najbardziej rozbudowaną bazę noclegową oraz ofertę atrakcji w tej części Polski. W naszej dynamicznie zmieniającej się ofercie każdy znajdzie propozycje idealną dla siebie. Dzięki temu, ze przez lata obsłużyliśmy tysiące osób i współpracowaliśmy już chyba z każdym rodzajem klienta, udało nam się skonstruować ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Niezależnie od tego, czy szukasz wypoczynku w samotności, czy imprezy integracyjnej dla grupy, u nas znajdziesz to, czego szukasz. Oferujemy zarówno rozwiązania dla klientów indywidualnych jak i dużych klientów korporacyjnych.

Zajmujemy się organizacją zarówno jednodniowych wycieczek, na które możesz zapisać się spontanicznie, ale także kilkudniowych pobytów w górach, podczas których możesz zatrzymać się w jednym z naszych obiektów, zjeść w restauracji z widokiem na Solinę, a wieczór spędzić w naszym pubie popijając lokalne piwo i grając w kręgle. Nasze noclegi podzieliliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oferujemy zarówno pokoje w hotelu Skalny SPA ***, klimatyczne pokoje i apartamenty z kominkami w Domu Na Skale. Dla osób szukających większej prywatności proponujemy piękne, otoczone dziką przyrodą apartamenty na uboczu w naszych chatach. Brzmi kusząco? Skontaktuj się z nami!