Jeśli Twoje dziecko uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, to obozy zimowe w Bieszczadach bedą dla niego najatrakcyjniejszą formą wypoczynku. Tylko podczas obozów organizowanych przez Agencję Turystyczną „Kraina Wilka” młodzież ma okazję spróbować tak wielu form aktywności na łonie natury. Rakiety śnieżne, narty, skutery, kulig… to dopiero początek długiej listy atrakcji, jakie oferujemy uczestnikom wybierającym nasze obozy zimowe w Bieszczadach. Zapoznaj się z naszymi zimowymi propozycjami:

Obóz Survivalowy Samotny Wilk

200,00  180,00 
Propozycja dla traperów w wieku od 13 do 18 lat. Intensywność i poziom trudności zajęć dostosowany jest do wieku uczestników.

Polska Alaska

200,00  160,00 
Propozycja dla młodzieży  w każdym wieku (od 8 – 13 oraz od 14 do 18 lat). Pełen atrakcji program pozwoli obudzić pasję do podróżowania w młodych ludziach.

Zimowisko w Bieszczadach

85,00 
Zaplanuj już dzisiaj swój zimowy wypoczynek. Dzikie, pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę.

O nas

Agencja Turystyczna „Kraina Wilka” od wielu lat organizuje wycieczki w Bieszczadach na najwyższym poziomie. Posiadamy najbardziej rozbudowaną bazę noclegową oraz ofertę atrakcji w tej części Polski. W naszej dynamicznie zmieniającej się ofercie każdy znajdzie propozycje idealną dla siebie. Dzięki temu, ze przez lata obsłużyliśmy tysiące osób i współpracowaliśmy już chyba z każdym rodzajem klienta, udało nam się skonstruować ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego wypoczynku w samotności nad brzegiem rzeki, pełnej wrażeń imprezy integracyjnej dla Twojego teamu z pracy, czy zielonej szkoły dla Twojego dziecka, podczas której pozna najpiękniejsze zakątki kraju i zakocha się w górach raz na zawsze – u nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Oferujemy zarówno rozwiązania dla klientów indywidualnych jak i dużych klientów korporacyjnych.

Zajmujemy się organizacją zarówno jednodniowych wycieczek, na które możesz zapisać się spontanicznie, ale także kilkudniowych pobytów w górach, podczas których możesz zatrzymać się w jednym z naszych obiektów, zjeść w restauracji z widokiem na Solinę, a wieczór spędzić w naszym pubie popijając lokalne piwo i grając w kręgle. Nasze noclegi podzieliliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oferujemy zarówno pokoje w hotelu Skalny SPA ***, klimatyczne pokoje i apartamenty z kominkami w Domu Na Skale. Dla osób szukających większej prywatności proponujemy piękne, otoczone dziką przyrodą apartamenty na uboczu w naszych chatach. Brzmi kusząco? Skontaktuj się z nami!