Obozy letnie w Bieszczadach to zdecydowanie najlepszy wybór dla aktywnych dzieci i młodzieży. U nas wykorzystają swoją energię na zdobycie nowych umiejętności, a także poznanie Bieszczad od podszewki. Zabierzemy je w najbardziej interesujące zakamarki górskiego lasu, gdzie poznają lokalną kulturę oraz niespotykaną w innych częściach Polski przyrodę. Segway, quady, wspinaczka czy żeglarstwo – to tylko cześć atrakcji, które sprawiają, że obozy letnie w Bieszczadach to strzał w dziesiątkę!

Expedycja Bieszczady

250,00  200,00 
Przygotuj się na niezapomniane przygody w Bieszczadach! Obóz letni "Expedycja Bieszczady" - weź udział w najbardziej ekscytującym obozie w sercu gór!

Projekt Przygoda

240,00  190,00 
Przygotuj się na niezapomniane przygody w Bieszczadach! Obóz letni "Projekt Przygoda" - weź udział w najbardziej ekscytującym obozie w sercu gór!

O nas

Agencja Turystyczna „Kraina Wilka” od wielu lat organizuje wycieczki w Bieszczadach na najwyższym poziomie. Posiadamy najbardziej rozbudowaną bazę noclegową oraz ofertę atrakcji w tej części Polski. W naszej dynamicznie zmieniającej się ofercie każdy znajdzie propozycje idealną dla siebie. Dzięki temu, ze przez lata obsłużyliśmy tysiące osób i współpracowaliśmy już chyba z każdym rodzajem klienta, udało nam się skonstruować ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego wypoczynku w samotności nad brzegiem rzeki, pełnej wrażeń imprezy integracyjnej dla Twojego teamu z pracy, czy zielonej szkoły dla Twojego dziecka, podczas której pozna najpiękniejsze zakątki kraju i zakocha się w górach raz na zawsze – u nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Oferujemy zarówno rozwiązania dla klientów indywidualnych jak i dużych klientów korporacyjnych.

Zajmujemy się organizacją zarówno jednodniowych wycieczek, na które możesz zapisać się spontanicznie, ale także kilkudniowych pobytów w górach, podczas których możesz zatrzymać się w jednym z naszych obiektów, zjeść w restauracji z widokiem na Solinę, a wieczór spędzić w naszym pubie popijając lokalne piwo i grając w kręgle. Nasze noclegi podzieliliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oferujemy zarówno pokoje w hotelu Skalny SPA ***, klimatyczne pokoje i apartamenty z kominkami w Domu Na Skale. Dla osób szukających większej prywatności proponujemy piękne, otoczone dziką przyrodą apartamenty na uboczu w naszych chatach. Brzmi kusząco? Skontaktuj się z nami!