Kraina Wilka w swojej ofercie posiada niezliczone atrakcje dla młodzieży w Bieszczadach. Organizujemy obozy letnie i zimowe, a także zielone szkoły. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie i dostarczamy najlepszą rozrywkę na 1000 sposobów.

U nas młodzież w ciągu jednego wyjazdu może żeglować, zaliczyć przejażdżkę quadem, nauczyć się lepić garnki i zagrać w paintball. Dzięki Krainie Wilka poznasz wszystkie atrakcje dla młodzieży w Bieszczadach!

Expedycja Bieszczady

250,00  200,00 
Przygotuj się na niezapomniane przygody w Bieszczadach! Obóz letni "Expedycja Bieszczady" - weź udział w najbardziej ekscytującym obozie w sercu gór!

Obóz Survivalowy Samotny Wilk

200,00  180,00 
Propozycja dla traperów w wieku od 13 do 18 lat. Intensywność i poziom trudności zajęć dostosowany jest do wieku uczestników.

Polska Alaska

200,00  160,00 
Propozycja dla młodzieży  w każdym wieku (od 8 – 13 oraz od 14 do 18 lat). Pełen atrakcji program pozwoli obudzić pasję do podróżowania w młodych ludziach.

Projekt Przygoda

240,00  190,00 
Przygotuj się na niezapomniane przygody w Bieszczadach! Obóz letni "Projekt Przygoda" - weź udział w najbardziej ekscytującym obozie w sercu gór!

Zielona Szkoła Szlakiem Watahy

440,00 
Program zielonej szkoły w Bieszczadach – Szlakiem Watahy. Zaplanuj wyjazd na pełną atrakcji zieloną szkołę nad Solińskim Morzem.

Zielona Szkoła w Krainie Wilka

440,00 
Program zielonej szkoły w Bieszczadach – W Krainie Wilka. Zaplanuj wyjazd na pełną atrakcji zieloną szkołę nad Solińskim Morzem.

Zielona Szkoła z Adrenaliną

440,00 
Program zielonej szkoły w Bieszczadach – Szkoła z adrenaliną. Zaplanuj wyjazd na pełną atrakcji zieloną szkołę nad Solińskim Morzem.

Zimowisko w Bieszczadach

85,00 
Zaplanuj już dzisiaj swój zimowy wypoczynek. Dzikie, pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę.

O nas

Agencja Turystyczna „Kraina Wilka” od wielu lat organizuje wycieczki w Bieszczadach na najwyższym poziomie. Posiadamy najbardziej rozbudowaną bazę noclegową oraz ofertę atrakcji w tej części Polski. W naszej dynamicznie zmieniającej się ofercie każdy znajdzie propozycje idealną dla siebie. Dzięki temu, ze przez lata obsłużyliśmy tysiące osób i współpracowaliśmy już chyba z każdym rodzajem klienta, udało nam się skonstruować ofertę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego wypoczynku w samotności nad brzegiem rzeki, pełnej wrażeń imprezy integracyjnej dla Twojego teamu z pracy, czy zielonej szkoły dla Twojego dziecka, podczas której pozna najpiękniejsze zakątki kraju i zakocha się w górach raz na zawsze – u nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Oferujemy zarówno rozwiązania dla klientów indywidualnych jak i dużych klientów korporacyjnych.

Zajmujemy się organizacją zarówno jednodniowych wycieczek, na które możesz zapisać się spontanicznie, ale także kilkudniowych pobytów w górach, podczas których możesz zatrzymać się w jednym z naszych obiektów, zjeść w restauracji z widokiem na Solinę, a wieczór spędzić w naszym pubie popijając lokalne piwo i grając w kręgle. Nasze noclegi podzieliliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oferujemy zarówno pokoje w hotelu Skalny SPA ***, klimatyczne pokoje i apartamenty z kominkami w Domu Na Skale. Dla osób szukających większej prywatności proponujemy piękne, otoczone dziką przyrodą apartamenty na uboczu w naszych chatach. Brzmi kusząco? Skontaktuj się z nami!